O Nas

Szanowni Państwo,

 

działamy na rynku od 2005 roku. Zaczynaliśmy w Niemczech, by po czterech latach zdobywania praktycznych umiejętności na światowym poziomie, powrócić do kraju. Jesteśmy niewielką firmą posiadającą wieloletnie doświadczenie poparte pozytywnymi opiniami zarówno krajowych, jak i zagranicznych Kontrahentów.  Do tej pory udało nam się spełnić marzenia naszych Klientów między innymi z: Polski, Niemiec, Belgii i Włoch. Państwa priorytety są naszymi priorytetami, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy pełni entuzjazmu i energii do działania.

 

Naszą misją jest nieustanny rozwój i doskonalenie się. Ta myśl przewodnia, jak i długa obecność na rynku, sprawiły, że z firmy o profilu inwestycyjno-budowlanym wyspecjalizowaliśmy się w poszukiwanej obecnie profesji. Dziś, wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom , zajmujemy się ocieplaniem budynków celulozą oraz specjalnym materiałem izolacyjnym, jakim jest isofloc.  Posiadany park maszynowo-serwisowy, na którego składają się najwyższej jakości materiały i sprzęt najnowocześniejszej technologii,  pozwala nam zaoferować Państwu kompleksowy zakres usług .

 

Do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny, traktując Go jednak z taką samą pieczołowitością. Jesteśmy firmą odpowiedzialną i terminowo wywiązującą się z powierzonych zleceń.  Rozpoznanie rynku pozwala nam zaproponować Państwu solidne usługi na korzystnych warunkach finansowych. Zespół BAUSERVICE s.c. to ludzie z kwalifikacjami, doświadczeniem, a przede wszystkim z pasją do wykonywanej pracy.  Jesteśmy dumni, że możemy pracować dla takich Klientów, jak Państwo.

 

© Copyright 2014 BauService. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Design: Agencja Reklamowa Black Horse, www.blho.pl